Neval Demirseren

YENİ ADIMLAR VE YENİLİKLER

YENİ ADIMLAR VE YENİLİKLER

Neval Demirseren

Bazen çok tuhaf şeyler geliyor başıma anlatmak keyifli ve arada gülme krizlerimden bahsedeyim artık …Hep olumsuz yerler işlerden bahsetmek olmasın değil mi ?

Aslında tasarladığımız işler de var gezdiğim yerleri okuyuculara aktarmak bunlardan birincisi Ufuk Bey in önerisiydi @ufukzirve sevdim ben hemen aaa olur niye olmasın dedim .

Yemeklerini sevdiğim insanlara davranış biçimlerini sıcak samimi bulduğum yerleri de reklamsız olarak paylaşmak için kolları sıvadık.
Gezdiğim yerlerde hep soruluyor öneriler isteniyor böylece vesile olabilirim bir nebze dedim içimden ..

Ama katılımcı olmanız halinde lütfen mail adresime de yazın gelin derseniz gelip ziyaret de ederiz video çekeriz hımm özellikle hanımefendilerin işletmeleri yani pozitif ayrımcılık yapıyorum ama işte idare edersiniz…

Eh bir de Giritlilik de olunca ben de özel yemeklerimiz ölmesin diyorum üstelik büyüklerimiz ile unutulan çok özgün tarifler kaybolup gidiyor, lütfen arayın beni beraberce yapalım pişirelim o güzelim tatlar damağımızda olsun . Bu konuda Bornova Giritliler ve Mübadiller Derneğimizin de eşliği ve desteği ile yol alacağız. En çok da yeni yerleri görmeyi ,yeni insanlar ile tanışmayı seviyorum ..

Bu aralar sıcaklıklar nedeniyle pek dışarılara çıkamıyoruz biliyorum ama yine serin havalar gelecek of demeden dolaşıp gezeceğiz ..Hizmet almak evet çok zorlaştı rakamlar büyüdü ama gülümsemek bedava.

Hizmet konusunda bir gülümseyen garson bile beni mutlu eder öyle lüks yerler değil aradığım temiz ve güler yüze sahip çalışanını kollayan dürüst işletmeler ayakta kalıyor bence. Küçük sahil kasabaları minicik köyler hiç ummadığımız yerlerde harika insanlarla tanışmak hayatın bu zorlukları içinde muhteşem enerji kazandırıyor.

Çok yakında böyle haberlerle yeni yazılarım olacak ..

Sevgiyle kalın ve lütfen www.zirvepress.com adresinden takip edin .

Neval Demirseren tüm yazılar 

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL