Etkinlik

İlker Gümüşoluk, tek kişilik gösterisi

İlker Gümüşoluk, tek kişilik gösterisi

İlker Gümüşoluk, tek kişilik gösterisiyle izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

30 Temmuz 2023 Pazar
20:30

15 Yıldır Türkiye’nin her köşesinde 1000’den fazla gösteri yapan İlker Gümüşoluk, tek kişilik gösterisinde ikili ilişkiler başta olmak üzere, hayata dair birçok hikaye ve tespitini seyircisiyle buluşturuyor. Komedyen, özellikle YouTube kanalında yayınladığı Apartman Sohbetleri projesiyle ve instagram hesabında paylaştığı skeçlerle ciddi bir seyirci kitlesine ulaştı. İlker Gümüşoluk aynı zamanda son iki yıldır YouTube Değişim Elçiliği görevini üstlendi. YouTube için özel projeler üretiyor.

Komedyen ve İçerik Üreticisi. 2004 yılından itibaren Türkiye genelinde toplamda 1000’in üzerinde stand up gösterisi yaptı. Rock Fm, Karma Türk, Kent Fm ve Joy Türk radyolarında mizah programı yaptı ve şimdi de Virgin Radio’da program yapıyor.

İzmir Performance Hall

Kazımdirik Mah. Sanayi Cad. No: 31 İç Kapı No: 104 Bornova İzmir

İzmir’in ilk ve tek comedy club ve performans sahnesi hizmete giriyor. Odağı mizah, müzik ve yaratıcı sahne sanatları olan bağımsız bir kurumdur. İzmir Bornova’da Yaşar Üniversitesi yanında Park 414 (Myvia414) yaşam merkezinde yer alan sahnemizde stand up gösterileri, akustik canlı muzik performansları, tiyatro etkinlikleri, edebiyat okumaları, söyleşiler, özel organizasyonlar, kurumsal toplantılar, dans performansları, workshop’lar, imza günleri, festivaller, sosyal sorumluluk projeleri, alternatif gösteriler, bienaller ve mezatlara ev sahipliği yapmayı hedeflemektedir.

Bilet Satış BİLETİX te

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL