Göztepe 2-1 Menemenspor

admin

Göztepe Afyon Kampı’ndaki ikinci ve son hazırlık maçında Menemenspor ile karşılaştı. Karşılaşma 2-1 galibiyetimiz ile sona ererken takımımızın gollerini Brown Ideye ve Halil Akbunar kaydetti.

Takımımız karşılamaya Göktuğ Bakırbaş, Berkan Emir, Lamine Gassama, Atınç Nukan, Alpaslan Öztürk, Kubilay Sönmez, Soner Aydoğdu, Marcio Mossoro, Halil Akbunar, Zlatko Tripic ve Brown Ideye ilk 11’i ile başladı.

Menemenspor ise Abdulkadir, Batuhan, Domgjoni, Furkan, Rıdvan, Murat, Tayfun, Bekir Can, Anane, Oğuzhan ve Murat ilk 11’i ile karşılaşmaya başladı.

Karşılaşmanın ikinci yarısında takımımızda Arda Özçimen, Titi, Burak Süleyman, Gassama, Yalçın Kayan, Efe Binici, Hakan Cinemre, Tibet Öniz, Metin Yıldırım, Yılmaz Basravi ve Ege Özkayımoğlu forma şansı buldu.

Göztepe’miz yarın gerçekleşecek son antrenmanın ardından Afyon Kampı’nı tamamlayarak İzmir’e dönecek.Göztepe.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Okçulukta Kürsü Göztepemizin

Okçulukta Kürsü Göztepemizin 15 Temmuz Şehitleri Anma Kupası, Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesisleri’nde gerçekleşti.  2020 Olimpik havuz kadrosunda yer alan sporcuların katıldığı yarışlarda sporcularımızdan Yasemin Ecem Anagöz Türkiye Şampiyonu olurken Gülnaz Büşranur Coşkun ise Türkiye İkincisi olarak kürsüye çıktı. Sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.