Göztepe 2-1 Menemenspor

Göztepe Afyon Kampı’ndaki ikinci ve son hazırlık maçında Menemenspor ile karşılaştı. Karşılaşma 2-1 galibiyetimiz ile sona ererken takımımızın gollerini Brown Ideye ve Halil Akbunar kaydetti.

Takımımız karşılamaya Göktuğ Bakırbaş, Berkan Emir, Lamine Gassama, Atınç Nukan, Alpaslan Öztürk, Kubilay Sönmez, Soner Aydoğdu, Marcio Mossoro, Halil Akbunar, Zlatko Tripic ve Brown Ideye ilk 11’i ile başladı.

Menemenspor ise Abdulkadir, Batuhan, Domgjoni, Furkan, Rıdvan, Murat, Tayfun, Bekir Can, Anane, Oğuzhan ve Murat ilk 11’i ile karşılaşmaya başladı.

Karşılaşmanın ikinci yarısında takımımızda Arda Özçimen, Titi, Burak Süleyman, Gassama, Yalçın Kayan, Efe Binici, Hakan Cinemre, Tibet Öniz, Metin Yıldırım, Yılmaz Basravi ve Ege Özkayımoğlu forma şansı buldu.

Göztepe’miz yarın gerçekleşecek son antrenmanın ardından Afyon Kampı’nı tamamlayarak İzmir’e dönecek.Göztepe.org

HABER Spor

Alsancak Stadı’nın Yeni adı “Mustafa Denizli Stadı” oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan “ALSANCAK MUSTAFA DENİZLİ STADYUMU’NU BUGÜN AÇIYORUZ” Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir’de düzenlenen törende, Alsancak Stadı hakkında yaptığı açıklamada  “Sizlere buradan bir müjde de vermek istiyorum. Alsancak’taki yeni stadımızı da inşallah bugün açıyoruz. Adını Alsancak Mustafa Denizli Stadı olarak belirledik. Bu tesisin şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Devamını oku
Spor

ALSANCAK STADINDA SONA GELİNDİ

Dört gözle beklenen Alsancak Stadı’nda çimlendirme çalışması yapılıyor. Depreme dayanıklılığı 2014 yılında düzenlenen rapordan sonra 2015’te yıkılan ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ay ni yerde yeniden inşaa edilen UEFA standartlarına uygun stadyumda altyapı ve çevre düzenlemesi işlemleri bitti, önümüzdeki günlerde aydınlatma ve ses sistemi ile koltuk montajları yapılmaya başlanacak. Yeni yapılan Alsancak Stadı’nın 14 […]

Devamını oku
Spor

Futbol kuralları değişiyor

FIFA, futbol kurallarında tarihi değişiklikler yapmaya  hazırlanıyor. Planlanan değişiklikler  gençlik turnuvasında deneniyor. FIFA’nın kurallarla ilgili planladığı 5 değişiklik… OYUN SÜRESİ KISALIYOR FIFA 45’er dakikadan iki devre oynanan futbolun süresini kısaltacak. FIFA’nın planladığı değişikliğe göre devreler  45 dakikadan 30 dakikaya indirilecek ve oyunlar 60 dakika oynanacak. SINIRSIZ OYUNCU DEĞİŞİKLİĞİ Oyuncu değişikliği sayısı toplam 3 idi. Yeni […]

Devamını oku