BBŞT / Jules Verne İki Yıl Okul Tatili Bölüm 1

admin

BBŞT’den videolu masal okuma

Koronavirüs salgınına karşı aldığı önlemler ve gündelik yaşamını kolaylaştırıcı hizmetleri ile vatandaşların yanında yer alan Bornova Belediyesi, sokağa çıkma yasağı getirilen çocuklara özel bir sürpriz hazırladı. 

Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu eğitmenleri ve oyuncular, Bornovalı minikler için masallar okudu. Hazırlanan masal videoları bölümler halinde Bornova Belediyesi’nin sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanacak. İlk olarak Jules Verne’nin İki Yıl Okul Tatili adlı kitabını masal anlatımına dönüştüren Bornova Belediyesi Tiyatrosu, daha önce sahnelediği oyunların kayıtlarını da sanatseverler ile buluşturuyor.

Toplu katılımla gerçekleştirilen tüm etkinlerini durduran Bornova Belediyesi, ayrıca hobi, beceri edindirme ve spor kurslarını da eğitmenlerin çektiği videolar aracılığı ile yürütüyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Buca'da Yaralanan köpek hayata döndü

İzmir’in Buca ilçesinde, tüfekle yaralanan sokak hayvanı tedavi edilmesinin ardından sahiplendirildi Korona virüsü önlemleri kapsamında ilan edilen sokağa çıkma yasağı günlerinde, Buca’nın Kaynaklar bölgesinde bir sokak köpeği tüfekle yaralı şekilde bulunmuştu. Gece geç saatlerde ağır yaralı köpeği gören Ertan Nasay isimli vatandaş, hemen harekete geçti. Açık veteriner bulamayan Nasay, çareyi […]