Kaplumbağa Vahşeti

admin

Antalya’nın Alanya ilçesindeki mezarlık alanda çok sayıda kaplumbağa taşla ezilerek katledildi.

Saray Mahallesi Damlataş Sahil Mezarlığı’nda yaşayan kaplumbağa ve sokak kedilerini beslemeye giden Pınar ve Osman Aydın, çok sayıda kaplumbağanın taşla ezilerek öldürüldüğünü gördü.

Aydın ailesi, çektikleri görüntüyü hayvanları sürekli besleyen ancak sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle gelemeyen Fatma Zehra Zengin’e attı.

Zengin, sosyal medya hesabından paylaştığı görüntülerle sorumluların bir an önce bulunmasını istedi.

Gazetecilere açıklamalarda bulunan Zengin, 10 yıldır bu mezarlıkta yaşayan kaplumbağalara ve kedilere baktığını söyledi.

Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle kedi ve kaplumbağalara bakma ve beslenme imkanının olmadığını anlatan Zengin, “Veteriner hekim Pınar ve Osman Aydın benim yerime beslemeye gittiklerinde orada birçok kaplumbağanın taşla kırılarak öldürüldüğünü bana ilettiler. Ne diyeceğimi şaşırdım. Orada MOBESE kameralar var. İçeriye kim girmiş, kim bu hale getirmiş bilmek istiyorum. Umarım sorumlu veya sorumlular en kısa zamanda hak edilen cezayı alır.” diye konuştu. (ilerihaber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

BİRAZ SESSİZLİK

Sesler birazdan değiştirecek. Şu an acılarla inleyip duran, ağrıların şiddetinden avazı çıktığınca bağıran susacak. Yüzüne yerleşen tebessüm, bakışlarında merak, yüreğindeki heyecanla bedeninin bir parçasını bağrına basarak mutluluğun tadını çıkaracak. Sessiz olana, hiç sesi çıkmayana sıra gelince; ilk sesi, ağlamanin çığlıklarıyla boğulacak. Susma sırası değişip ses veren değişecek. Değişmeyen tek şey […]