Evka 3 Muhtarı Kumova Candostlarının yanında

admin

Evka 3 Mahallesi Muhtarı Dilek Kumova, 1 Mayıs 2020 gününden itibaren üç günlük sokağa çıkma yasağı nedeniyle; 4. Sanayi sitesindeki esnaf ve çalışanlarına sokak hayvanları için bir kap su koyma çağrısında bulunmuştu.

Sokağa çıkma yasağının ilk günü olan 1 Mayıs Cuma günü (bugün), çağrısının arkasında durarak kendisi ile birlikte candostu arkadaşlarıyla beraber mama ve su dağıtımı yaptı.

Evka3 Muhtarlığı Sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda “4. Sanayi sitesindeki can dostlarımızın bugün Kemal bey, Meral hanım, ve Birben hanım ile birlikte sularını ve mamalarını verdik. Onlara olan görevimizi yerine getirdik. Gönül rahatlığı ile evimize gidebiliriz. Ayrıca can dostlarımız için bizimle suyunu paylaşan 4. sanayi sitesi esnaflarımızdan Toya -Toya Tamir Özel servisine çok teşekkür ederiz. ” dedi.

Muhtar Kumova 4. Sanayi sitesi esnaflarından TOYA TOYA TAMİR ÖZEL SERVİSİ’ne katkılarından dolayı teşekkürlerini dile getirdi.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, gökyüzü, ayakkabılar ve açık hava
Görüntünün olası içeriği: açık hava

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

ORMANIN ÇIĞLIĞI

Zaman akıp gidiyor, saniyeler çılgınca koşuşturup duruyor. Akrep ağırdan alıyor yeni gelin gibi, yelkovan yağız bir delikanlı. Gökyüzü mavinin sessizliğinde, dalgasız, fırtınasız, dingin. Bulutlar aheste aheste süzülüyor sessizliğin huzuruyla yol alıyor gökyüzünün maviliğinde. Ağaçtan düşen çam kozalağı başını sertçe vuruyor toprağa. Havalanan kuşun kanatlarından çıkan sesle tilki kulaklarını dikiyor hareket […]