Evka-3 Muhtarından ÇAĞRI

admin

Evka 3 Mahallesi Muhtarı Dilek Kumova, 1 Mayıs 2020 günü ilan edilen sokağa çıkma yasağı nedeniyle; 4. Sanayi sitesindeki esnaf ve çalışanlarına sokak hayvanları için bir kap su koyma çağrısında bulundu.

İzinli ve görevli hayvan severlerin, sokağa çıkma yasağı boyunca bu kaplara yiyecek ve su koyacaklarını belirten Muhtar Dilova kendisinin de bu çalışmada katkıda bulunacağını söyledi.

Evka3 Mahallesi Muhtarlık ve Duyurular isimli sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Muhtar Dilova Herkesi duyarlı olmaya davet etti.

4. Sanayi esnafımız ve çalışan arkadaşlarım , 01.02.03 Mayıs sokağa çıkma yasağının olacağı önümüzdeki günlerde işyerinizin önüne sokak hayvanları için bir kap su koyalım.Onlarında canı olduğunu su içip karınlarını doyurmaya ihtiyaçları olabileceğimizi düşünelim İzinli görevli arkadaşlar ve bende bu kapların sürekli dolumunu ve beslenmelerini sağlayacağız.
Sizden isteğimiz kapla su konulması.
Duyarlılığınız için herkese teşekkür ederiz.
Evka3 Mah.Muhtarı
Dilek KUMOVA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

50 bin HANEYE SICAK YEMEK

Bornova Belediyesi, Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahibi ailelere sıcak yemek servisi  yapıyor. Kızılay Bornova Şubesi iş birliğiyle Ramazan süresince toplamda 50 bin haneye sıcak yemek götürülecek. İlk dağıtım Naldöken Mahallesinde yapıldı.  Bornova Belediyesi koronavirüs salgını nedeniyle dışarı çıkamayan ihtiyaç sahibi vatandaşların iftar sofralarını evlerine götürüyor. Hijyenik ortamda hazırlanıp paketlenen yemekler, […]