İzmir’de “böcek istilası” korkuttu

admin

İzmir’in Çiğli İlçesi Atatürk Mahallesinde ikamet eden Erkut Atalar, bugün öğlen saatlerinde evinin balkonuna çıktığında aynı anda yüzbinlerce iri böceğin evinin önünde uçtuğunu gördü. Eşiyle birlikte korkuya kapılan çift o anları kayda aldı Tüm apartman sakinlerini korkutan görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı.

2 SAAT BOYUNCA BÖCEKLER GİTMEDİ

İki saat boyunca böceklerin sokaktan olduğunu söyleyen Atalar, “Bugün öğlen saatlerinde bir ses duyarak evimin balkonuna çıktım ve bir anda binlerce böceğin uçuştuğunu gördüm. Hayatımda ilk defa böyle bir görüntüyle karşılaşıyorum. O anları kayda aldım ve sosyal medyada paylaştım. Herkes çok şaşırdı. Ben de gözlerime inanamadım. Böcekler yüksekte uçuyordu. Sanki birisi çatıya çıkmış da böcekleri boşaltıyor gibiydi. Mevsim geçişi dolayısıyla larvaların canlanmış olabileceğini düşündüm. İki saat sonra böceklerin istilası durdu ve hayat normale döndü” dedi.

İzmir'de korkutan 'böcek istilası' görüntüleri saniye saniye kameralara yansıdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İzmir Saat Kulesi Ne Zaman Yapıldı Tarihi ve Özellikleri

İzmir Saat Kulesi Ne Zaman Yapıldı Tarihi ve Özellikleri İzmir Saat Kulesi, II. Abdülhamid’in tahta çıkışının 25. yıldönümünü kutlamak için 1901’de inşa edilmiştir. İzmirli mimar Raymond Charles Péré tarafından tasarlanmıştır. Kulenin saati Alman İmparatoru II. Wilhelm tarafından hediye edilmiştir. Konak Meydanı’ndaki Hükûmet Konağı, Kemeraltı Çarşısı, Yalı Camii ve Büyükşehir Belediyesi binası arasındadır. 25 metre yüksekliğinde dört katlıdır Sultan II. Abdülhamid’in […]