Girişimcilerden Başkan İduğ’a ziyaret

admin
GİSİDER Başkanı Civelek, yerel yönetimlerin ve sivil toplum kuruluşlarının birbirine destek olması gerektiğini söyleyerek, “Biz her zaman sizlerin yanınızdayız. Bizim desteğimize ihtiyaç duyarsanız her zaman varız”

Girişimciler ve İş Dünyası Derneği (GİSİDER) Başkanı Merve Civelek ve yönetim kurulu üyeleri Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’u ziyaret etti. GİSİDER Başkanı Civelek, yerel yönetimlerin ve sivil toplum kuruluşlarının birbirine destek olması gerektiğini söyleyerek, “Biz her zaman sizlerin yanınızdayız. Bizim desteğimize ihtiyaç duyarsanız her zaman varız” dedi.

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ da, Türkiye’de kadın girişimci sayısının az olduğunu ve bu nedenle büyük sıkıntı yaşandığını belirterek, “Kadın girişimciler bizim başımızın tacı. Dernek çatısı altında bir araya gelmenizden ve attığınız adımlardan dolayı sizi kutluyorum. Dernekçilik, gönüllülük esaslı bir konu. Türkiye’de sivil toplum kuruluşları ne kadar çok gelişirse, yerel yönetimlerle birlikte ülkemiz için o kadar çok projeye imza atacaktır” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İNSAN NASIL ÇALIŞIR?

☕️İnsan Nasıl Çalışır?😊 Cevap tabii ki kahveyle… .☕ dememi bekliyorsunuz ama öyle değil.  😪Evet kahvenin yorgunluğu aldığı ve daha zinde hissetmemizi sağladığı doğru. Bu nasıl oluyor? yani kafein ne yapıyor da yorgun iken kahve içtiğimiz zaman yorgunluğumuz geçiyor?  🔎 Yapılan araştırmalarda kafeinin beyin kimyasallarını değiştirici etkisi olduğu bulundu.  💥 Ancak çok fazla kafein alanlarda […]