Bornova’da Sinema Dolu Günler Başladı

admin

Bornova Belediyesi Bornovalıları birbirinden güzel filmlerle buluşturuyor. Bornova’da sinema coşkusu Uluslararası İzmir Film Festivali’nin gösterimleriyle başladı. ‘Müslüm’ ve ‘Hürkuş’ filmlerinin gösterildiği Festival’in ardından 27 Temmuz’da Bornova Belediyesi’nin Bornova Açıkhava Yaz Sinema Günleri başlayacak. ‘Çiçero’ ve ‘Hedefim Sensin’ filmleri 8 ayrı mahallede farklı günlerde Bornovalılarla buluşacak.

Bornova Belediyesi, hem Uluslararası İzmir Film Festivali’ne destek olarak hem de Bornova Açıkhava Yaz Sinema Günleri’ni düzenleyerek sıcak yaz günlerinde Bornovalıları açık havada çok sevilen filmlerle buluşturuyor. Uluslararası İzmir Film Festivali kapsamında Çamdibi Atatürk Parkı Amfi Tiyatrosu’nda ‘Müslüm’ ve ‘Hürkuş’, Pınarbaşı Çamlık Parkı’nda ‘Müslüm’ filmleri gösterildi.

Bornova Açıkhava Yaz Sinema Günleri kapsamında ise 27 Temmuz-8 Ağustos tarihleri arasında Sinema Günleri

Patlamış mısır ve gazoz da var

Bornova Açıkhava Yaz Sinema Günleri kapsamında ise 27 Temmuz-8 Ağustos tarihleri arasında ‘Çiçero’ ve ‘Hedefim Sensin’ filmleri 8 mahallede 8 ayrı günde gösterilecek. Bornova Belediyesi’nin patlamış mısır ve gazoz ikramlarıyla vatandaşlara nostalji yaşatacak gösterimler saat 21.00’de başlayacak.

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, “Bizler çoçukluğumuzda Bornova’da 8 yazlık sinemayla büyüdük. İstedik ki Bornova’daki tüm çocuklarımız yaz akşamlarında bizim yaşadıklarımızı yaşasınlar. Bu düşüncelerle düzenlediğimiz Bornova Açıkhava Yaz Sinema Günleri’nde herkese keyefli seyirler diliyorum” dedi.

Gösterim günleri ve yerleri:

27 Temmuz 2019      Çiçero                        Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu

30 Temmuz 2019      Hedefim Sensin         Işıkkent Cumhuriyet Meydanı

31 Temmuz 2019      Çiçero                        Naldöken Kültür Merkezi Otoparkı

1 Ağustos 2019          Hedefim Sensin         Eğridere Mahallesi Meydanı

2 Ağustos 2019          Hedefim Sensin         Zafer Mahallesi Yıldız Kenter Sahnesi Önü

5 Ağustos 2019          Çiçero                        Gökdere Mahallesi Meydanı

6 Ağustos 2019          Hedefim Sensin         Mevlana Toplum ve Bilim Merkezi Otoparkı

8 Ağustos 2019          Hedefim Sensin         Çamkule Mahallesi Pazaryeri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Beşiktaş, Douglas transferini resmen açıkladı

Beşiktaş, Brezilyalı futbolcu Douglas’ı transfer ettiğini açıkladı. Siyah beyazlı ekip, Twitter hesabından “Come to Beşiktaş” mesajı paylaştı ve daha sonra “O da artık Beşiktaşlı” videosuyla Douglas’ın transfer edildiğini duyurdu. İşte Beşiktaş’ın resmi sitesinden yapılan açıklama; “Futbol Takımımız, yeni sezon transfer çalışmaları kapsamında Douglas Pereira dos Santos ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Beşiktaşımıza önemli […]